Sylwetki trenerów

 Elaine Butler
Pracuje twórczynią metody Ride With Your Mind – Mary Wanless od 2000 r, lincencjonowany instruktor tej metody, Dzięki niesamowitemu podejściu do uczniów, prowadzi regularnie kursy w Anglii,ale także w całej Europie i obu Amerykach. Pomaga jeźdźcom na każdym poziomie zaawanosowania. W kursach regularnie uczestniczy p.Anna Bienias, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba :)

Magdalena Macarz
Z wykształcenia zootechnik, pracuje z końmi od 1990 roku. Struganiem kopyt zajmuje się od 2004 roku, dzięki pewnemu ochwaconemu kucowi, który zmusił ją do nauki. Od 2013 roku we współpracy z dr Olgą Kuleszą prowadzi kursy naturalnej pielęgnacji kopyt. W międzyczasie zajmuje się tłumaczeniem artykułów dla podkowniczego czasopisma „Kopyta”.

Anna Pięta
mgr inż wydziału biologii i hodowli zwierząt AR w Poznaniu (specjalizacja Żywienie koni – konsultacje Uniwersytet Humboldt’a w Berlinie), staż roczny w SO i SK Neustadt-Dosse, 9 lat pracy w SK Walewice – gł. hodowca koni, współpraca z firmą Dolfos i Marstall, obecnie jako żywieniowiec (specjalista ds żywienia koni)w Hippovet+ dr Krzysztof Marycz i Skota.

Dorota Bogusz
Jestem lekarzem weterynarii. Od lat fascynowała mnie wiedza na temat prawidłowego funkcjonowanie majstersztyku natury jakim są kopyta. Ta fascynacja doprowadziła mnie do poznania wagi prawidłowego żywienia koni dla dobrego funkcjonowania organizmu i skierowała moją uwagę na zioła – znane koniom od zarania ich dziejów na Ziemi a zapomniane w okresie fascynacji odkryciami medycyny. Zajmuję się ich zastosowaniem zarówno w leczeniu koni jak i w codziennym poprawianiu komfortu życia.