Team szkoleniowy

Elaine Butler
Pracuje twórczynią metody Ride With Your Mind – Mary Wanless od 2000 r, lincencjonowany instruktor tej metody, Dzięki niesamowitemu podejściu do uczniów, prowadzi regularnie kursy w Anglii,ale także w całej Europie i obu Amerykach. Pomaga jeźdźcom na każdym poziomie zaawanosowania. W kursach regularnie uczestniczy p.Anna Bienias, której chyba nikomu przedstawiać nie trzeba :)

 Magdalena Macarz
Z wykształcenia zootechnik, pracuje z końmi od 1990 roku. Struganiem kopyt zajmuje się od 2004 roku, dzięki pewnemu ochwaconemu kucowi, który zmusił ją do nauki. Od 2013 roku we współpracy z dr Olgą Kuleszą prowadzi kursy naturalnej pielęgnacji kopyt. W międzyczasie zajmuje się tłumaczeniem artykułów dla podkowniczego czasopisma „Kopyta”.

Anna Pięta
mgr inż wydziału biologii i hodowli zwierząt AR w Poznaniu (specjalizacja Żywienie koni – konsultacje Uniwersytet Humboldt’a w Berlinie), staż roczny w SO i SK Neustadt-Dosse, 9 lat pracy w SK Walewice – gł. hodowca koni, współpraca z firmą Dolfos i Marstall, obecnie jako żywieniowiec (specjalista ds żywienia koni)w Hippovet+ dr Krzysztof Marycz i Skota.

 Dorota Bogusz